Süreç Nasıl İşler ?

Gaziantep İkinci El Eşya olarak, İkinci el eşyalar konusunda siz değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek ve aklınıza takılan sorulardan en sık rastladıklarımızı buradan soru cevap şeklinde sizlere sunmak istedik. Sorunun üzerine tıkladığınızda cevabın altında açıldığını göreceksiniz. Aradığınız soruya cevabı burada bulamıyorsanız bizi aramaktan lütfen çekinmeyiniz.

 

Süreç Nasıl İşler ? 

Süreç sizin eşyalarınızı satmaya veya ikinci el eşyanız için fiyat almaya karar vermenizle başlıyor. Buna karar verdiğiniz zaman bizleri telefonla arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz. Peki sonra?

 

Ne Tür Eşyalar Satmak İstiyorsunuz ?

Sonrası için sizden ikinci el eşyanız ile ilgili bilgi alıyoruz.Satmak istediğiniz ikinci el eşyanızın türü nedir? Durumu nedir? gibi. Örneğin satmak istediğiniz ürün ikinci el bir koltuk takımı olsun. Size bazı sorular sorarız; İkinci el koltuk takımınız kaç yıllık ? , İkinci el koltuk takımınız da yırtık,yanık,çökme gibi problemler var mı?, İkinci el koltuk takımınız açılır kapanır mıdır?(Yatak olması avantajdır), Ne tür bir koltuk takımıdır? (Köşe koltuk mu? Avangart koltuk mu? Klasik bir koltuk mu?

 

Fotoğraf Nasıl Yollarım ? 

Hem sizin hem de bizim zamanımızı değerlendirmek ve süreci hızlandırmak için sizden resim isteyebiliriz. WhatsApp veya mail yolu ile bizlere resim gönderirseniz biz de elinizdeki ikinci el eşya ile ilgili bilgi sahibi olur size olumlu veya olumsuz bilgi veririz. Sonra sizden adresinizi alıp canlı görmek için uygun bir tarihte adresinize gelmek için randevu alırız. .

 

Taşıma ve Nakliye Masrafı Öder Miyim ?

Hayır! Eşyanızın gelip görülmesi,anlaşılması halinde alınması sırasında oluşan nakliye ve taşıma maliyetlerinin hiçbirinde sizden bir ücret talep edilmez. Tamamı bizlere aittir. Sizden ücret talep edenlere kesinlikle en ufak bir ücret ödemeyiniz.

 

Anlaşmadan Vazgeçebiliyor Muyuz?

İşte sizin için sürecin en kritik noktası burası.Bu problem özellikle randevulu yani ileri tarihlerde alınacak ikinci el eşyalar için geçerlidir. Bizim Prensibimiz kimseyi mağdur etmemek. Yıllardır bu sektörde olan Gaziantep ikinci el esya pazarı olarak bir kere bile böyle bir durumu müşterilerimize yaşatmadık. Gittiğimiz adreslerde ya almayacağımız ürüne fiyat vermedik ya da o ürüne fiyat verdiysek bizler için maliyeti ne olursa olsun o ürünü aldık. Bu yüzden yıllardır bu sektörde alnımızın akıyla ticaret yapabilmekte, aynı müşterilerimizden defalarca mal alabilmekte, mal satabilmekte ve dostluklar kurabilmekteyiz.

Geri Dön
Whatsapp ile Eşya Gönder