Hakkımızda

İkinci El Eşya Pazarının Lider Firması Olarak ;

Gaziantep İkinci El Eşya Pazarı güvencesi ile kurumsal bir kimlik altında ikinci el eşyalarınızı alım-satım hizmetleri sunan firmamız , uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermektedir. Alanında uzman kadrosu ile ikinci el eşyada tek noktadan tüm işlemlere ilişkin hizmetlerin sunulduğu Gaziantep 2.el Eşya Pazarı, her marka, model ve çeşit eşyalardan oluşan, ayraca 7/24 hizmet kalitesiyle öne çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübeyi günümüzün teknoloji ve imkanlarıyla harmanlayan Gaziantep İkinci El Eşya Pazarı’nın; ekspertiz hizmeti ile ikinci el eşyalarınıza değerinde fiyat veren ekibi, satış sonrası hizmeti, nakit alım imkânı ve daha birçok fırsatı ile 1. sınıf 2. el eşya hizmeti sizi bekliyor. Birbirinden değerli markalarını Gaziantep'teki tüketicileriyle buluşturan, dürüst, kaliteli ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile Gaziantep'in 2.El eşya konusunda lider firması olmayı başarmıştır.

Vizyonumuz

İkinci El Eşya piyasasında alım ,satım ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli üst düzeyde tutarak kendisini geliştiren, girişimci, yenilikçi ve güvenilir bir firma olmaktır.

Misyonumuz

İkinci El Eşya piyasasında Firmamız, tüm iş süreçlerini tecrübeli teknik ekibinin kontrolü altında 2. el ürünlerin arkasında durarak müşterisinin ihtiyaçlarına en uygun çözüm ve ürün paketlerini bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Hakkaniyetli Alış-Veriş: Firmamız, siz değerli dostlarımızın da desteğini yanına alarak, doğruluğu, dürüstlüğü, müşteri memnuniyetini, kazancının önünde tutarak, %100 müşteri memnuniyeti ile bugünlere gelmiştir.

Titiz Taşıma: Satın alınan eşyaların taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu ve hızlı hizmet sunuyoruz.Her ikinci el eşyayı sanki fabrikadan yeni çıkmış eşya gibi özenle taşımaktayız.

Güvenilirlik: İş hayatının temelinin dürüstlük üzerine kurulu olduğunu biliriz. İşlerimizi doğrular, ilişkilerimizi dürüstlük üzerine kurmanın bizlere huzur, işimize bereket getireceğine inanırız.

Geri Dön
Whatsapp ile Eşya Gönder